Panduit C252X030FJC printer label White
Panduit C252X030FJC. Product color: White, Material: Polyolefin, Certification: RoHS. Label width: 2.52" (6.4 cm), Label height: 0.299" (7.6 mm). Labels per pack: 500 pc(s)
Manufacturer: Panduit
SKU: 12734747
Manufacturer part number: C252X030FJC
UPC: 074983349401
Network label, P1 cassette, 2.52" W x 0.30" H, polyolefin, white, 125 labels/cassette.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Label Height 0.299"
Labels per pack 500 pc(s)
Material Polyolefin
Label Width 2.52"
Design
Certification RoHS
Technical details
Product color White
Features
Compatible products PanTher LS8E
Products specifications
Attribute name Attribute value
Label Height 0.299"
Labels per pack 500 pc(s)
Material Polyolefin
Label Width 2.52"