Panduit C200X100YJJ printer label White Self-adhesive printer label
Panduit C200X100YJJ. Product color: White, Label type: Self-adhesive printer label, Material: Polyester. Label width: 2" (5.08 cm), Label height: 1" (2.54 cm). Labels per pack: 1000 pc(s), Labels per sheet: 28 pc(s)
Manufacturer: Panduit
SKU: 12736688
Manufacturer part number: C200X100YJJ
Laser/ink jet component label, 2.00" W x 1.00" H, adhesive polyester, white, 4 labels/row, 28 labels/sheet, 1000 labels/package.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Labels Per Sheet Die-cut label
Label Type Self-adhesive printer label
Label Width 2"
Label Height 1"
Labels per pack 1000 pc(s)
Material Polyester
Design
Certification RoHS
Technical details
Product color White
Performance
Print technology Laser/Inkjet
Products specifications
Attribute name Attribute value
Labels Per Sheet Die-cut label
Label Width 2"
Label Height 1"