Panduit C200X100YJC printer label White
Panduit C200X100YJC. Product color: White, Material: Polyester, Certification: RoHS. Label width: 2" (5.08 cm), Label height: 1" (2.54 cm). Labels per pack: 500 pc(s)
Manufacturer: Panduit
SKU: 12731123
Manufacturer part number: C200X100YJC
UPC: 704983349388
Component label, P1 Cassette, 2.00" W x 1.00" H, polyester, white, 200 labels/cassette.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Material Polyester
Label Width 2"
Label Height 1"
Labels per pack 500 pc(s)
Design
Certification RoHS
Technical details
Product color White
Products specifications
Attribute name Attribute value
Material Polyester
Label Width 2"
Label Height 1"