InfoCase CM-AO-CB13 laptop case 13" Black
InfoCase CM-AO-CB13. Maximum screen size: 13", Carrying handle(s), Surface coloration: Monochromatic
Manufacturer: InfoCase
SKU: 4777826
Manufacturer part number: CM-AO-CB13
- See more at: www.infocase.com/productdirectory/listing/143/#imageGallery[img_gal]/1/
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 14.3"
Depth 3"
Height 10.5"
Product main color Black
Carrying handle(s) Yes
Ergonomics
Maximum screen size 13"
Performance
Surface coloration Monochromatic
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 14.3"
Depth 3"
Height 10.5"
Product main color Black
Carrying handle(s) Yes
Ergonomics
Maximum screen size 13"