Cisco CAB-9K10A-IT= power cable Black 98.4" (2.5 m) CEI 23-16 C15 coupler
Cisco CAB-9K10A-IT=. Cable length: 98.4" (2.5 m), Connector 1: CEI 23-16, Connector 2: C15 coupler. Input voltage: 250 V, Input current: 10 A
Manufacturer: Cisco
SKU: 10285223
Manufacturer part number: CAB-9K10A-IT=
UPC: 0746320985831
Products specifications
Attribute name Attribute value
Cable Length 98.4"
Technical details
Product color Black
Features
Connector 1 gender Male
Connector 2 gender Male
Connector 1 CEI 23-16
Connector 2 C15 coupler
Input current 10 A
Connector 1 form factor Straight
Connector 2 form factor Straight
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Power
Input voltage 250 V
Products specifications
Attribute name Attribute value
Cable Length 98.4"
Technical details
Product color Black
Features
Connector 1 gender Male
Connector 2 gender Male
Connector 1 CEI 23-16
Connector 2 C15 coupler
Input current 10 A
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Power
Input voltage 250 V